O nás

Na trhu kancelárskych potrieb a výpočtovej techniky pôsobíme od roku 2004. Jednou z našich predností je rýchlosť dodania tovaru (v Bratislave do 2 hodín, na ostatnom území Slovenska do 24 hodín), a to prostredníctvom vlastných vozidiel alebo kuriérskych spoločností. Významné kredity, ktoré máme u našich dodávateľov, z nás robia spoľahlivých a dlhoročných partnerov. Našim zákazníkom ponúkame zaujímavé zľavy a bonusy. Cieľom našej spoločnosti je vaša maximálna spokojnosť.

U nás nájdete pod jednou strechou všetko potrebné pre vašu spoločnosť:

➢ kancelárske potreby

➢ kopírovací a kancelársky papier

➢ hygienické a čistiace potreby

➢ kancelárska a výpočtová technika 

➢ tonery

➢ tlačivá

➢ občerstvenie

➢ reklamné predmety

 

Okrem širokej palety tovarov ponúkame aj nasledovné služby:

➢ tlač reklamných materiálov, vizitiek, dokumentov a publikácií

➢ viazanie dokumentov a laminovanie 

➢ výroba pečiatok a vizitiek

➢ servis tlačiarní a správa LAN sietí

Medzi našich klientov patria väčšinou medzinárodné spoločnosti pôsobiace v automotiv segmente. Výsledkom našej kvalitnej práce je niekoľko sto spokojných zákazníkov, výborné referencie a dlhoročné obchodné vzťahy:

V neposlednom rade našej spoločnosti záleží na kvalite života detí, ktoré žijú v detských domovoch. Tých detí, ktoré nemali to šťastie, aby mohli vyrastať v rodine s otcom a mamou. Preto napomáhame občianskemu združeniu NÁVRAT, ktoré je od roku 1993 špecializovanou organizáciou podporujúcou výlučne rodinné modely starostlivosti o opustené alebo ohrozené deti.